KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735454
nr 1273 5454
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Oljemålning, Fartyg. Signerad, oramad. Olja på duk, 24x33 cm
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:53:39
2/9 18:02:08
2/9 18:05:01